Školení

Dovolte abych Vás upozornil na několik novinek na našich stránkách.

První novinkou je možnost přihlásit se na odborné školení k regulační technice EMERSON GROUP přímo z našich stánek.

Školení je urrčeno pro montéry, revizní techniky, projektanty a další pracovníky používající námi dodávané regulátory v plynových instalacích.

Absolvování školení je nezbytnou podmínkou pro provádění montáže, uvádění do provozu a provádění kontrol regulátorù FISHER, FRANCEL a TARTARINI. Podmínka proškolení je požadována všemi souvisejícími zákony a předpisy a je nedílnou součástí profesního oprávnění a osvědčení.

Školení je tříhodinové, probíhá ve školicím středisku naší firmy ve Skutči. Jeho součástí je i praktická část na zkušebním zařízení.

Po přihlášení na stránkách jste zařazeni do evidence a týden před termínem školení budete kontaktováni s tím, že školení proběhne ve Vámi zvoleném termínu nebo bude sjednán termín náhradní. Maximální poèet účastníkù je 10, minimální 4.

Školení je zaznamenáno v osvědčení o proškolení a je prováděno za úhradu. Cena školení je 500,- Kè bez DPH.

Termíny / počet neobsazených míst


    Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home/www/gas-hutira.cz/www/gas-hutira.cz/php/seminar.php:157 Stack trace: #0 /home/www/gas-hutira.cz/www/gas-hutira.cz/index.php(93): include() #1 {main} thrown in /home/www/gas-hutira.cz/www/gas-hutira.cz/php/seminar.php on line 157